Choď na obsah Choď na menu
 


Naša cesta rapom

3. 3. 2010

ÚPLNE OD ZAČIATKU

Všetko sa začalo na jeseň roku 2008. Nápad rapovať bol hlavne kvôli nezhodám medzi rovesníkmi. Tak sme si povedali, že budeme dávať diss na jedného konkrétneho človeka. Tak sme založili skupinu. Dlho sme to držali v tajnosti ale nepodarilo sa nám nič nahrať kvôli nevyspelosti. Nemali sme aparatúru (mikrofón, programy...), žiadne inštrumenty, nič.Snažili sme sa teda niečo napísať, ale texty boli bez života, bez rytmusu a nemali ani žiadnu tému. Tak sme sa ja (Shake), môj bro (Ace) a týpek od nás (Bulli) rozhodli niekoho pribrať ale nebolo to správne rozhodnutie. Pozvali sme si dvoch chalanov a mysleli sme si, že sa niekam pohneme. Ale práve naopak. Len sa to dostalo z tajnosti a to sme nechceli. V tom naše plány začali upadať. Zohnal sa mikrofón, lepší počítač, nejaké softy na nahrávanie, tvorbu hudby a na DJ-ink. Ale už bolo neskoro, naša skupina ktorá dostala názov MBS sa zo dňa na deň rozpadla. Po tomto sme dlho nič nerobili.

NOVÁ ŠANCA

Asi po troch mesiacoch rozpadu skupiny sme spoznali chalana ktorý sa nám zdal úplne super. Približne pol roka som ho ja (Shake), so svojim bratom (Ace) pozorovali, až cez zimný večer (začiatkom roku 2009) som sa ho spýtal či by nešiel rapovať. On hneď prikývol a už sme začali od znova. Dlho sme zháňali inštrumenty aby sme mohli niečo písať a nahrávať. Tak sme si určili prvú tému - DISS. Hneď bez čakania sme napísali texty a asi do týždňa sme nahrali náš prvý track - KOKOTI JEBNUTÍ. Tak sme sa dohodli na založení skupiny. Nazvali sme ju 95654 CREW. Približne o dva mesiace neskôr sme vyšli von s trackom - CHLADNIČKOVÝ SVET. Po tomto tracku sme si dali pol ročný oddych s tým, že každý má nahrať solo track, v ktorom má písať o sebe. Návrh na túto tému sme dali aj dvom kamarátom. Tento track som napísal iba ja :D a nahral som si koncept.K donahrávaniu som sa už nedostal.

POKRAČUJEME V TVORENÍ

Po tejto dlhej dobe pracujeme na projekte, v ktorom dávame o tom čo by sme chceli dosiahnuť. Tento track sme ešte nezavesili na net, ale o pár týždňov (po pár úpravách) by mal byť vonku. Teraz sa pripravujeme na ďalší track a potom už na vydanie DEMA. tak to by zatiaľ bolo všetko z našej histórie, tešte sa z prítomnosti a verte v budúcnosť.

Zdraví vás crew 95654.

 

>>> Už Slovenské Mamičky, ale o tom iste vie každý, kto nás počúva a sleduje, čo sa deje v sekcii novinky...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.